Sortieren nach:
West Yorkshire Spinners Signature Butterflies 4-ply 100g
8,75 €
87,50 €/kg
Das Garn West Yorkshire Spinners Signature 4-ply in der Coloration Butterflies vereint britische Handwerkskunst, Langlebigkeit und eine außergewöhnlich weiche Haptik. Diese hochwertige 4-fädige Sockenwolle zeichnet sich durch einen besonderen Materialmix...
West Yorkshire Spinners Signature Winwick Mum 4-ply 100g
9,00 €
90,00 €/kg
The West Yorkshire Spinners Signature 4-ply Winwick Mum Collection is a celebrated collaboration with popular sock blogging icon and designer Christine Perry, widely known as Winwick Mum. Inspired by the...
West Yorkshire Spinners Signature Cocktail 4 Ply 100g
8,75 €
87,50 €/kg
Signature 4ply - CocktailsCocktail hour just got colourful with this truly fabulous selection of self-striping yarn inspired by the bright shades of our favourite tipples. Taking all the great qualities...
West Yorkshire Spinners Signature Sparkle 4 Ply 100g
8,75 €
87,50 €/kg
Signature Sparkle 4plyAdd a little shine to your festive makes with our Signature Sparkle 4ply Christmas yarn! With all the warmth, softness and luxury of a 75% wool blend, which...
West Yorkshire Spinners Signature 4 Ply 100g
8,95 €
89,50 €/kg
West Yorkshire Spinners Signature 4 Ply Sock Yarn. All shades of the award winning British sock yarn by West Yorkshire Spinners. Well loved and favoured by knitters and crocheters nation-wide...